بسته بندی مواد غذایی

خرید جار شیشه ای

خرید جار شیشه ای را می توان توسط سایت شرکت روگا به راحتی انجام داد. انواع جار شیشه ای را که مد نظر دارید می توانید از ما بخواهید. سفارش کالا توسط یک تماس و خرید محصول مورد نظر را در کسری از ثانیه با ما تجربه کنید.

خرید جار شیشه ایbuy jar glass

خرید جار شیشه ای به صورت عمده

همان طور که مطلع هستید همیشه خرید عمده محصولی باعث می شود که قیمت آن محصول تقلیل یابد پس بهتر است اگر محصولی را مد نظر دارید که به صورت عمده خریداری می کنید به این مهم دقت نمایید تا محصولی را که می خواهید را با قیمت مناسب دریافت کنید. حال اگر قصد خرید جار شیشه ای را دارید هم اکنون می توانید با شماره ۰۹۱۸۶۱۲۱۴۱۸ تماس حاصل کرده و هر آنچه را که می خواهید را در محل تحویل بگیرید.

انواع جار شیشه ای

جار های شیشه ای در ابعاد و سایز مختلف تولید می گردد تا بتوان محصول بسته بندی را در اوزان مختلف به فروش رساند. علاوه بر این موضوع دهانه شیشه های جار می باشد که در سایز های متفاوت تهیه و تولید می گردد. نمونه هایی از این جار ها را در تصاویر زیر مشاهده می کنید که هم از نظر سایز و هم از نظر اندازه دهانه متفاوت می باشد.

اشکال جار شیشه ای

اما شکل جار های تولیدی نیز می تواند مختلف و یا حتی منحصر به فرد تولید شود. شیشه توسط قالب های مختلف می تواند به هر شکلی که مد نظر است تولید شود اما این مسأله برای تولید جار منحصر به فرد و خاص، نیازمند وقت و هزینه است.

در بسته بندی محصولاتی چون عسل، مربا، ترشیجات و … می توانیم از ظروف پت نیز استفاده کنیم اما به این نکته می بایست توجه داشته باشیم که ظروف شیشه ای راحت تر از ظروف دیگر بازیافت می شود. همچنین قابلیت بازیافت شیشه به نحوی است که می تواند آن را در چندین مرتبه انجام داد طوری که کیفیت ظروف ذره ای تغییر نکند.

مشخصات کاربران

  • خواهشمندیم اگر خریدار محصولی هستید گزینه خریدار و اگر فروشنده محصولی هستید گزینه فروشنده را انتخاب کنید.
  • خواهشمندیم اگر مطلبی مد نظر دارید برای شرکت روگـــا ارسال نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حقگو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09186121418
پست الکترونیکی: rogapack@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید جار شیشه ای در تهران

فروشنده ظروف جار در تهران

فروشنده ظروف جار در تهران و شهرستان تنها با یک کلیک بر روی این صفحه …