بسته بندی مواد غذایی
خانه / بسته بندی قوطی / انواع قوطی مقوایی

انواع قوطی مقوایی

انواع قوطی مقوایی ساخته شده با مقاومت و استحکام همراه است تا محصولات بسته بندی شده از گزند و آسیب در امان باشد. در بسته بندی قوطی مقوایی می توانیم محصولات متعددی را  در نظر بگیریم. این قوطی ها به جهت راحت بودن حمل و نقل، انبار و همچنین قفسه بندی و فروش، یکی از گزینه های مورد قبول فروشنده ها و حتی مشتریانِ خریدار می باشد. این قوطی ها در طرح ها و چاپ های مختلف می تواند حامل برند شما باشد و همچنین همراه با تبلیغ برند مبلغ کالای شما باشد.

بسته بندی انواع محصولات با انواع قوطی های مقوایی

در این قوطی ها می توان محصولات متفاوتی را بسته بندی نمود که می توانیم چند نمونه را به عنوان مثال ذکر کنیم: لوازم آرایشی بهداشتی، لوازم التحریر، لوازم برقی (لامپ)، مواد شیمیایی، پوشاک، قلک، عینک آفتابی و طبی، شمع، حبوبات، بیسکویت، قهوه و چای، آبمیوه، شیر، شکلات و …

انواع قوطی مقوایی

مقاومت انواع قوطی مقوایی

این قوطی ها علاوه بر اینکه از چند لایه ورق متفاوت ساخته شده است از چسب به خصوصی بین ورقه ها به جهت استحکام بیشتر قوطی ها استفاده می شود این عامل باعث تقویت بدنه قوطی مقوایی می شود. حتی در آن می توان از لایه های آلومینیومی و پلی اتیلن بهره برد که در این نوع قوطی مقوایی می توان مایعات را بسته بندی کرد. تتراپک یک نمونه از قوطی مقوایی است در اشکال مستطیل و مثلث ساخته می شود و از آن در بسته بندی شیر و آبمیوه بهره می گیرند.

انواع قوطی مقوایی

  • قوطی مقوایی استوانه ای
  • قوطی مقوایی درب پلاستیکی
  • قوطی مقوایی درب آسان باز شو
  • قوطی مقوایی چند لایه

دلایل استفاده از قوطی مقوایی

دلایل استفاده از این ظروف نسبت به ظروف فلزی و پلاستیکی علاوه بر هزینه ساخت و سلامت محیط زیست، شکل ظاهری و طرح و برند شما بر روی محصول می باشد که با ذوق و سلیقه باعث جذب مشتری می شود.

مشخصات کاربران

  • خواهشمندیم اگر خریدار محصولی هستید گزینه خریدار و اگر فروشنده محصولی هستید گزینه فروشنده را انتخاب کنید.
  • خواهشمندیم اگر مطلبی مد نظر دارید برای شرکت روگـــا ارسال نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حقگو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09186121418
پست الکترونیکی: rogapack@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بسته بندی قوطی مقوایی

بسته بندی قوطی مقوایی

بسته بندی قوطی مقوایی یکی از مناسب ترین و شیک ترین بسته بندی ها برای …