بسته بندی مواد غذایی
خانه / بسته بندی پلاستیکی / فروش عمده ظروف پلاستیکی

فروش عمده ظروف پلاستیکی

فروش عمده ظروف پلاستیکی برای همه عزیزانی که نیازمند ظروف پلاستیکی مواد غذایی می باشند، موجود می باشد. این ظروف با کیفیتی عالی و در ابعاد مختلف، همچنین در انواع متنوع برای همه نوع سلیقه ساخته شده و شما می توانید این محصول را به صورت عمده از این سایت دریافت نمایید.

فروش عمده ظروف پلاستیکی

چگونگی فروش عمده ظروف پلاستیکی از سایت روگا

این مجموعه افتخار دارد محصولات با کیفیت و بی نظیر خود را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. عزیزانی که در خواست محصولی را دارند می بایست با مسئولان فروش این مجموعه ارتباط گرفته و نوع محصول خود را انتخاب کرده و سفارش دهند تا محصول به محل مورد نظر ارسال شود.

حمل و نقل روگا

انواع ظروف پلاستیکی

  • ظروف پلاستیکی درب دار
  • ظروف پلاستیکی یکبار مصرف
  • ظروف پلاستیکی مواد شیمیایی و دارویی
  • انواع بطری های پلاستیکی
  • گالن های پلاستیکی

ظروف پلاستیکی درب دار که امروزه همه از آن برای نگهداری مواد غذایی درون یخچال و یا کابینت استفاده می کنند. این ظروف برای نگهداری مواد غذایی بسیار مناسب است چرا که از تغییر طعم غذا در مجاورت با غذا های دیگر و همچنین از ورود میکروب به درون مواد غذایی جلوگیری می کند. گونه ای از این ظروف را می توان درون ماکروویو قرار داد و غذای درون آن را گرم کرد.

ظروف درب دار

ظروف پلاستیکی یکبار مصرف نیز با زندگی همگی عجین شده و همان طور که می دانید می توانید برای سهولت پذیرایی از این ظروف بهره گیرید.

ظروف یکبار مصرف

ظروف پلاستیکی مواد شیمیایی و دارویی یکی از ظروف پر کاربرد در صنعت پزشکی می باشد. این ظروف یکی از بهترین گزینه ها برای نگهداری مواد اسیدی می باشد چرا که مقاومت زیادی در برابر خوردگی دارد.

ظروف پلاستیکی شیمیایی

انواع بطری های پلاستیکی که برای نگهداری انواع شوینده ها ـ داروها ـ مواد غذایی چون سس ها ـ نوشیدنی ها ـ شربت های پذیرایی و … مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع ظروف پلاستیکی

گالن های پلاستیکی که برای حمل و نقل بسیار مناسب است و از آن می توان برای حمل و نگهداری موادی چون عرقیات گیاهی ـ گلاب ـ سرکه و … استفاده کرد. گالن ها در انواع متنوع و با ظرفیت های مختلف برای سهولت کاربران تهیه و تولید می گردد.

گالن های پلاستیکی گالن های پلاستیکی

مشخصات کاربران

  • خواهشمندیم اگر خریدار محصولی هستید گزینه خریدار و اگر فروشنده محصولی هستید گزینه فروشنده را انتخاب کنید.
  • خواهشمندیم اگر مطلبی مد نظر دارید برای شرکت روگـــا ارسال نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حقگو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09186121418
پست الکترونیکی: rogapack@gmail.com