بسته بندی مواد غذایی
خانه / ظروف شیشه ای / فروش بطری شیشه ای

فروش بطری شیشه ای

فروش بطری شیشه ای از طریق سایت روگا به صورتی است که اگر بخواهید سفارشی را جهت خرید و فروش بطری شیشه ای و یا همچنین خرید جار شیشه ای در نظر داشته باشید می توانید از طریق ایمیل، تلگرام و یا شماره ۰۹۱۸۶۱۲۱۴۱۸ تماس حاصل کرده و بطری درخواستی را با مشاوران و انجمن شرکت روگا در میان گذاشته و از مشاوره رایگان این مجموعه بهره ببرید و در نهایت محصول انتخابی را در محل تحویل بگیرید.

فروش بطری شیشه ای

خرید و فروش بطری شیشه ای

خرید و فروش بطری شیشه ای در بازار و یا کارخانجات تولیدی بطری شیشه ای امکانپذیر است اما این امر مستلزم صرف وقت و هزینه می باشد و پس از کنکاش در مغازه های فروش بطری شیشه ای شاید دچار سردرگمی شوید و یا انتخاب نادرستی داشته باشید و در نهایت آنچه که دستگیر شما شده چیزی بجز صرف وقت و هزینه نیست ولو اینکه بطری را انتخاب کرده باشید و مورد پسند شما نباشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که پس از مطالعه این مقاله بدون هیچ شک و تردیدی با این مجموعه تماس حاصل کرده و با خیالی آسوده محصول خود را سفارش دهید و در محل تحویل بگیرید.

خرید بطری شیشه ای

انواع بطری شیشه ای

بطری های شیشه ای در سایز های متنوع و مختلف تولید می شود. این بطری ها با درب های چوب پنبه ای ـ پلاستیکی ـ استیل وارد بازار فروش می شود و می توان در رنگ های قهوه ای ـ سبز ـ بی رنگ محصول بسته بندی شده خود را در معرض فروش قرار داد.

از انواع بطری ها می توان به بطری ثنا ـ والتر ـ پرشیا ـ مروارید ـ کلاسیک و … اشاره کرد. تصاویری از انواع این نمونه ها در این صفحه موجود می باشد اما اگر می خواهید تمامی  بطری های این مجموعه را ببینید می توانید در خواست خود را در تلگرام برای این شرکت ارسال نمایید.

بطری شیشه ای

مشخصات کاربران

  • خواهشمندیم اگر خریدار محصولی هستید گزینه خریدار و اگر فروشنده محصولی هستید گزینه فروشنده را انتخاب کنید.
  • خواهشمندیم اگر مطلبی مد نظر دارید برای شرکت روگـــا ارسال نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حقگو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09186121418
پست الکترونیکی: rogapack@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید جار شیشه ای در تهران

فروشنده ظروف جار در تهران

فروشنده ظروف جار در تهران و شهرستان تنها با یک کلیک بر روی این صفحه …