بسته بندی مواد غذایی
خانه / ظروف پت / فروش جار پت

فروش جار پت

فروش جار پت از طریق این سایت برای بسته بندی عسل، ترشی، مربا و … مورد استفاده قرار می گیرد. این ظروف در سایز های مختلف تولید می گردد تا بتواند نیاز مصرف کننده را پاسخ گو باشد.
این شرکت افتخار دارد که فروش جار پت را با بهترین کیفیت و قیمت به دست عزیزان تولید کننده برساند.

فروش پت فروش جار پت

چگونگی فروش جار پت

امروزه استفاده از سایت های فروش یکی از راه های خرید آسان می باشد چرا که از اتلاف وقت و انرژی به طرز چشم گیری می کاهد. چگونگی فروش جار پت از این سایت نیز به همین شکل و شیوه می باشد که شما با استفاده از شماره ۰۹۱۸۶۱۲۱۴۱۸ و یا تلگرام RogaPack@ ارتباط گرفته و آنچه را که مد نظرتان است را سفارش می دهید و یا دست کم از مشاوره رایگان این مجموعه بهره می برید و محصولی را که سفارش داده اید را در محل تحویل می گیرید. این مجموعه علاوه بر فروش جار پت در زمینه فروش بطری های پت نیز فعالیت دارد و شما عزیزان می توانید همه نوع درخواست را در رابطه با ظروف پت از این مجموعه داشته باشید.

ظروف پت

انواع ظروف پت و سایز های موجود

جار های موجود که از پلاستیک (پلی اتیلن ترفتالات) ساخته شده یکی از بهترین ظروف به شمار می آید که هیچ تأثیری بر روی محصول بسته بندی نمی گذارد همین امر باعث شده تا در بین تولیدکنندگان محصولی چون عسل، مربا، ترشی و … محبوبیت ویژه ای پیدا کند.

این ظروف با سایز های مختلف تولید می شود و با انواع دهانه ها از سایز ۷۰ – ۹۰ – ۱۲۰ نیاز تولید کنندگان و مصرف کنندگان را پاسخ داده است. این ظروف با درب های استاندارد، فانوسی و فرمانی تولید می گردد که بسته به نوع محصول و یا سلیقه، شما می توانید از این درب ها استفاده نمایید.

هم اکنون با ما تماس بگیرید.

مشخصات کاربران

  • خواهشمندیم اگر خریدار محصولی هستید گزینه خریدار و اگر فروشنده محصولی هستید گزینه فروشنده را انتخاب کنید.
  • خواهشمندیم اگر مطلبی مد نظر دارید برای شرکت روگـــا ارسال نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حقگو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09186121418
پست الکترونیکی: rogapack@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بطری پت

فروش بطری پلاستیکی برای بسته بندی

فروش بطری پلاستیکی برای بسته بندی محصولات، یکی از ویژه ترین راه ها می باشد. …