بسته بندی مواد غذایی
خانه / ظروف پت / فروش پریفرم پت

فروش پریفرم پت

فروش پریفرم پت توسط سایت شرکت روگا را می توانید از طریق شماره تماس و یا تلگرام این مجموعه داشته باشید. شما می توانید با ارتباط گرفتن از مسئولان و مشاوره فروش این سایت به آنچه که می خواهید در رابطه با ظروف پت برسید. در این مجموعه علاوه بر فروش پریفرم پت می توانید از فروش جار پت و یا فروش بطری های پت بهره گیرید.

sell Pet Preform

خلاصه فرایند تولید انواع ظروف

در اینجا مواد اولیه داخل محفظه ای می شود تا با استفاده از مواد گاز گیر در دمای ۱۴۰ تا ۱۷۰ درجه گاز گیری شده و آماده می شود تا به قسمت ماشین تزریق منتقل شود در این مرحله این مواد ذوب شده تا وارد قالب شود. پس از اینکه داخل قالب شد و فرم قالب را به خود گرفت توسط چیلر خنک کاری می شود و در نهایت ظروف شفاف از قالب خارج می گردد و در مرحله بعد بسته بندی می شود.

فروش پریفرم پت

فروش پریفرم پت

انواع پریفرم در سایز های ۲٫۵lit , 5lit , 10lit با دهانه های ۱۲۰ تولید می گردد و وزن های تولیدی این ظروف به ترتیب ۱۰۰g , 110g , 255g است. نمونه دیگری از پریفرم، پت دهانه ۴۵ می باشد که با وزن های ۶۵، ۷۵ و ۸۵ گرم تهیه و تولید می گردد و بسته به نوع محصولی که می خواهید تولید کنید می توانید از این پریفرم ها استفاده نمایید.

دهانه ها و درب های تولید شده

این پریفرم ها که با دو سایز دهانه تولید می گردد می توان از درب های تولید شده برای ظروف جار، برای پریفرم استفاده نمود طوری که پریفرم ها از حالت خود خارج شده و تبدیل به ظروفی شود. به طور مثال برای پریفرم های دهانه ۱۲۰ دارای دو مدل درب می باشد که می توان از آنها استفاده نمود. درب فانوسی و درب فرمانی.

اما یک نوع درب برای ظروف دهانه ۴۵ تولید شده است که به نوع استاندارد معروف است و از این درب نیز می توان برای این ظروف بهره برد.

مشخصات کاربران

  • خواهشمندیم اگر خریدار محصولی هستید گزینه خریدار و اگر فروشنده محصولی هستید گزینه فروشنده را انتخاب کنید.
  • خواهشمندیم اگر مطلبی مد نظر دارید برای شرکت روگـــا ارسال نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حقگو
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09186121418
پست الکترونیکی: rogapack@gmail.com

مطلب پیشنهادی

بطری پت

فروش بطری پلاستیکی برای بسته بندی

فروش بطری پلاستیکی برای بسته بندی محصولات، یکی از ویژه ترین راه ها می باشد. …